Dowiedz się o nas więcej

 Świadczymy usługi dla przedsiębiorstw prywatnych i instytucji publicznych w zakresie elektronizacji postępowań publicznych i automatyzacji procesów

NASZA MISJA

Zdajemy sobie sprawę, że koszty pracy to główny czynnik ograniczający rozwój. Pomagamy zrozumieć, że automatyzacja procesów w firmie to jedna z długoterminowych i  najważniejszych inwestycji.

NASZA WIZJA

W naszej codziennej pracy skupiamy się na ludziach. Uważamy, że technologia ma służyć potrzebom człowieka, a nie człowiek dostosowywać się do technologii.

Nasze usługii

Z naszych usług korzystają firmy i instytucje o zróżnicowanej wielkości, formie i obszarze działania. Obsługujemy zamówienia publiczne oraz biznes. Zróżnicowanie naszych Klientów dowodzi, że nasze usługi, po odpowiednim dostosowaniu, mają charakter uniwersalny i przynoszą wymierną korzyść większości organizacji. 

Platforma Zakupowa

Platforma nr 1 do przetargów w Polsce! Ponad 3000 Klientów, 30.000 Zamawiających, 167.000 Wykonawców oraz 477.660 postępowań

przetargOS

Stworzyliśmy dedykowaną platformę szkoleniową dla specjalistów ds. zamówień publicznych opartą na ProcurCompEU. Wiedzą dla Zamawiających i Wykonawców dzielą się eksperci w branży.

asystentOS

Zbiór narzędzi, który krok po kroku pozwoli Ci w zautomatyzowany sposób przygotować i przeprowadzić postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.