WARSZTATY (1)

Warsztaty Poznań: Zarządzanie Ryzykiem – nowa odpowiedzialność funkcji zakupowej w świecie VUCA

Warsztaty Poznań: Zarządzanie Ryzykiem – nowa odpowiedzialność funkcji zakupowej w świecie VUCA

  • Analizy makro i mikro ekonomiczne dla naszej kategorii zakupowej (jakie czynniki ekonomiczne mają wpływ na jej dostępność i cenę),
  • Budowanie Business Continuity Plans,
  • Łańcuchy dostaw i związane z nim ryzyka dla dostawców krytycznych kategorii zakupowych (nie tylko na poziomie bezpośredniego dostawcy, ale również dla jego poddostawców).

Miejsce wydarzenia

Prowadzący: Andrzej Zawistowski

Miejsce: Siedziba Open Nexus Sp. z o.o., Bolesława Krzywoustego 3, 61-144 Poznań

Termin: 13.06.2023 godz. 16:00 do 18:00

Warsztaty tylko stacjonarne!

 

Agenda:

16:00 do 16:30 – kawa i networking 

16:30 do 18:00 – warsztaty 

Opis wydarzenia

Przywitaj się z ekscytującą możliwością uczestnictwa w naszych warsztatach dla kupców biznesowych, którzy chcą lepiej zarządzać ryzykiem w dynamicznym świecie VUCA. Przygotuj się na głębsze zrozumienie kluczowych aspektów zarządzania ryzykiem w dzisiejszym środowisku biznesowym, które odgrywają kluczową rolę w funkcji zakupowej.

Nasze warsztaty poświęcone tematowi „Zarządzanie Ryzykiem – nowa odpowiedzialność funkcji zakupowej w świecie VUCA” zapewnią Ci narzędzia i wiedzę, które są niezbędne do skutecznego podejmowania decyzji zakupowych w zmiennych warunkach. Poznasz nie tylko techniki analizy makro i mikroekonomicznej dla Twojej kategorii zakupowej, ale również dowiesz się, jakie czynniki ekonomiczne wpływają na dostępność i cenę produktów czy usług.

Ponadto, skupimy się na budowaniu planów kontynuacji biznesowej, aby zapewnić, że Twoja firma jest przygotowana na ewentualne zakłócenia w działalności. Odkryjesz kluczowe kroki, które należy podjąć, aby utrzymać ciągłość działania i minimalizować wpływ ryzyka na Twoje działania zakupowe.

Nie zapomnimy również o analizie łańcuchów dostaw i związanych z nimi ryzyk dla dostawców krytycznych kategorii zakupowych. Dowiesz się, jak rozpoznawać zagrożenia nie tylko na poziomie bezpośredniego dostawcy, ale również dla jego poddostawców. Ta wiedza pomoże Ci budować bardziej odporną sieć dostaw, minimalizując potencjalne luki i osłabienia w łańcuchu dostaw.

Nasi wykwalifikowani eksperci, posiadający bogate doświadczenie w dziedzinie zarządzania ryzykiem, poprowadzą interaktywne sesje, które pozwolą Ci przenieść teorię w praktykę. Będziesz miał również okazję wymienić się doświadczeniami z innymi kupcami biznesowymi, tworząc wartościową sieć kontaktów.

Nie trać okazji na podniesienie swoich umiejętności i zdobycie wiedzy, która przyniesie korzyści Twojej firmie. Zarejestruj się już dziś na nasze warsztaty „Zarządzanie Ryzykiem – nowa odpowiedzialność funkcji zakupowej w świecie VUCA” i stwórz solidne podstawy dla skutecznego zarządzania ryzykiem w swojej organizacji.

Autor: Zespół BIZNESowa

Comments are closed.